Termékkód: ACBADMS200BL
Az ADAM ELEMENTS 2 méteres mágneses töltőkábel egy prémium minőségű, tartós és sokoldalú kábel, amely 60W-os töltési teljesítményt biztosít.
ADAM ELEMENTS Mágneses töltőkábel, 60W, 200 cm - Kék
Termékkód: ACBADMS200BL
Allee
raktáron
Arena
raktáron
MOM
GOBUDA
Kecskemét
Budaörs Auchan
Nyíregyháza
Infopark
Az ADAM ELEMENTS MS200 mágneses töltőkábel egy prémium minőségű, tartós és sokoldalú kábel, amely 60W-os töltési teljesítményt (20V, 3A) és 480Mbps adatátvitelt (USB 2.0) támogat. A kábel puha fonott nylonból készült, amely kiváló rugalmasságot és tartósságot biztosít, így hosszú távon is megbízhatóan használható.
A termék 3 év garanciával vásárolható meg.
Gyártó
Adam Elements International Co., Ltd.
Postai cím
2F, No. 85, Sec.3, Keelung Rd., Da'an Dist. Taipei City 106, Taiwan